Страхування у Buslines

Страхування є важливою складовою пасажирських перевезень, яка забезпечує захист і безпеку пасажирів. Buslines дбає про своїх клієнтів і пропонує страхування для покриття непередбачених ситуацій та забезпечення спокою і впевненості під час подорожі.

Чому страхування під час подорожі автобусом - це важливо?

Страхування під час подорожей автобусом є важливим аспектом забезпечення безпеки та захисту пасажирів.

Страхування під час подорожей автобусом дозволяє вам мати спокій і впевненість під час поїздки, знаючи, що ви забезпечені захистом у разі непередбачуваних обставин.

Buslines дбає про вашу безпеку

Buslines робить все, щоб ваші подорожі автобусом по Україні або за кордон були максимально безпечними та розслабляючими для вас. Але, на жаль, інколи можуть трапитися випадки які не залежать від вас або водія автобуса. В таких випадках страховка може стати вашим найкращим другом.

Страхова сума по обов’язковому особистому страхуванню пасажирів від нещасних випадків та транспорті складає 102 000,0 грн. (Сто дві тисячі грн.)

Страховий платіж на маршрутах міжнародного сполучення встановлюється в розмірі 2,0% (двох відсотків) вартості проїзд, незалежно від місця продажу квитків, і нараховується в національній валюті України.

Обираючи Buslines ви можете бути впевнені не тільки в тому, що ви в повній безпеці під час подорожі Україною або за кордоном, але також що ви отримаєте усю необхідну допомогу, включаючи фінансову, у разі нещасного випадку.

Замовляйте квитки вже сьогодні!
Підписуйтесь